O nás

Výškové práce Praha

Jsme aktivními profesionály v oboru výškových prací již více než deset let. Výškové práce vykonáváme v Praze a celé České republice. Za naší dlouholeté praxe jsme úspěšně pracovali mimo Českou republiku také například v USA, Německu, Austrálii  a dalších zemích. Soustředíme se na zakázky jak malého rozsahu, tak také na velké pracovní celky. Výškové práce vykonáváme převážně s použitím horolezecké techniky bez nutnosti použití plošin a lešení. Mezi nejčastější činnosti patří například mytí oken ve výškách, opravy dilatačních spár panelových domů, nátěry konstrukcí, opravy komínů, opravy střech. Dále provádíme čištění žlabů, opravy okapů, montáže všeho druhu všude tam, kam není běžný přístup možný, instalace reklamy, opravy fasád a vše ostatní ve výškách. Také poskytujeme havarijní servis non-stop v případech, kdy je činnost ve výškách nutná bez jakéhokoli časového odstupu, tedy okamžitě.

Zpracováváme zakázky od malých jednorázových až po velké práce jako jsou například opravy spár panelových domů. Vždy postupujeme podle domluveného harmonogramu, který s klientem předem schválíme. Také vždy doporučíme nejvhodnější pracovní postup a také nejoptimálnější použití materiálu při opravách či údržbě vašich nemovitostí.

Tým našich pracovníků prochází pravidelným školením a všichni naši zaměstnanci jsou držiteli mezinárodní licence IRATA. Dále jsou také držiteli evropského průkazu výškových prací. 

Pro práce ve výškách používáme pouze značkové profesionální vybavení od výrobce PETZL.  Společnost PETZL má tradici výroby pomůcek pro práci ve výškách již sto let a právem patří mezi profesionály v tomto oboru.

Velice dbáme na schválené pracovní postupy, bezpečnost našich pracovníků a máme sjednané pojištění jak našich pracovníků samotných, tak také pro případné škody až do částky pět milionů korun.

Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně naší práce, neváhejte se na nás obrátit bud telefonicky na čísle: +420 777 008 076, 777 008 960, nebo emailem: info@zlana.cz.