Demineralizované mytí

 

Co je demineralizovaná voda?

Jedná se o vodu připravenou na mytí různých povrchů přes speciální zařízení. Demineralizovaná nebo také deionizovaná voda je voda, která je zbavena křemíku, minerálů a ostatních rozpustných látek. Tyto látky, které obsahuje neupravená voda, zanechávají po mytí na povrchu mytého předmětu šmouhy a skvrny a povrch je třeba poté přeleštit. Při použití takto upravené vody následné přeleštění již není třeba a umytý povrch je bez šmouh a skvrn. Pro přípravu demineralizované vody se používají speciální zařízení, které pomocí speciálních filtrů využívajících iontoměničovou pryskyřici odstraňují nečistoty a ionizované soli z vody. Mytí demineralizovanou vodou probíhá bez použití chemie.

Mytí oken demineralizovanou vodou

Výhody používání demineralizované vody jsou tedy zjevné. V praxi má takto upravená voda mnoho možností využití. Například na mytí oken. Znáte to, umyjete okna, po zaschnutí se vám tvoří šmouhy a tak okna přeleštíte. Znamená to, že k oknu musíte mít přístup pro případné přeleštění. Při použití demineralizované vody není třeba okna dále přeleštit, jelikož šmouhy na oknech nezůstávají. Pokud máte například neotevíratelná okna ve výšce, je možné je umýt s použitím horolezecké techniky, či plošiny. Případně pomocí speciálního zařízení, které bylo vyvinuto právě pro takové případy. Zařízení je schopné pomocí teleskopických tyčí umýt okna ze země až do výšky dvaceti metrů. Vzhledem k tomu, že využívá demineralizovanou vodu, jsou umyté plochy dokonale čisté.

Čištění a mytí solárních panelů

Solární panely na vašem objektu také potřebují alespoň jednou za dvanáct měsíců dokonalé umytí. Bez řádné péče se solární panely zanášejí a jejich účinnost se snižuje. Mytí solárních panelů demineralizovanou vodou zajistí jejich čistotu a činnost panelů na plný výkon. Vzhledem k variabilitě používaného zařízení, je možné umýt panely až do výšky dvaceti metrů bez použití horolezecké techniky.

Mytí fasád demineralizovanou vodou

Stavby mají fasády z různých materiálů, jako jsou skleněné fasády, fasády plastové, hliníkové a jiné. Pomocí zařízení pro mytí demineralizovanou vodou jsme schopni bezchybně umýt fasády bez použití horolezecké techniky až do výšky dvaceti metrů. Fasády tak budou čisté bez šmouh a skvrn.

Mytí reklamních cedulí a poutačů

Pokud vlastníte obchod, případně máte na fasádě vašeho domu umístěnou reklamní plachtu či ceduli, je nutné ji občasně umýt. Reklamní prvek je umístěný ve výšce a ze žebříku není čištění jednoduché a v některých případech je dokonce nemožné. Pomocí zařízení na mytí reklam demineralizovanou vodou jsme schopni vaše reklamní prvky umýt do výšky dvaceti metrů bez použití horolezecké techniky či přistavení plošiny. Ušetříme tak náklady jak za samotnou plošinu, tak také za zábor místa a práci výškových pracovníků.

Jak mytí probíhá?

Nejprve nás prosím kontaktujte telefonicky, emailem, případně vyplněním formuláře níže. Popište nám, co a kde potřebujete umýt. V případě potřeby přijedeme ve smluvený čas na obhlídku vašeho objektu. Poté vám zašleme nezávaznou kalkulaci a časový rozvrh práce. Pokud budete s nabídkou souhlasit, zahájíme mytí na vašem objektu.

Během naší činnosti umístíme kolem dotčeného místa v případě potřeby výstražné cedule a místo ohraničíme výstražnou páskou.

Napište nám co pro vás můžeme udělat