Mytí a čištění fasád

Provádíme mytí a čištění fasád bytových a rodinných domů. Dále také čistíme fasády a opláštění průmyslových objektů a hal. Čistá fasáda je prvním, co návštěvník před vstupem do objektu vnímá. Čištění fasád by tedy mělo spadat do pravidelné údržby objektů. Nová fasáda vypadá vždy výborně, avšak časem se na ní začne projevovat usedávání prachu a jiných atmosférických nečistot, jako jsou saze a smog. Fasády mohou být náchylné také na tvorbu řas, plísní a hub. Pravidelné čištění a mytí fasád uvedené odstraňuje a udržuje fasádu v dobré kondici.

Čištění fasád panelových domů

Na vnějším plášti panelových domů je kromě jiné nutné údržby například opravy spár panelů potřeba také čištění. V případě, že je vnější plášť panelového domu zateplen, fasáda méně dýchá a zvláště na straně kam nemůže slunce, se časem začínají kromě nečistot tvořit také plísně a houby. Tyto mikroorganismy nejen že po nějaké době mohou fasádu nenávratně poškodit, ale mohou být také zdrojem různých alergií. Šíří se jak v okolí celého domu, ale pronikají i do vnitřku domu. Takové prostředí není vhodné zejména pro děti a starší obyvatele dané nemovitosti.

Fasádu panelového domu naši pracovníci umyjí pomocí tlakové vody. Tímto postupem odstraníme bezezbytku veškeré nánosy prachu a usazenin. Dále také odstraníme již zmíněné plísně a houby. Po důkladném omytí fasády můžeme fasádu opatřit jak novým nátěrem, tak také některým z ochranných nástřiků fasády.

Čištění fasád bytových domů

Některé bytové domy na rozdíl od panelových mohou mít v bytech umístěné vlastní vytápění (například vafky). Odvod spalin je vyveden přes zeď a fasádu domu. Zvláště kolem těchto prostor vznikají okem viditelné šmouhy na fasádě. Pokud jsou na fasádě domu umístěné okrasné nebo klempířské prvky, zůstává okem viditelný odtok vody kolem těchto prvků. Fasádu bytového domu očistíme pomocí tlakové vody. Po očištění můžeme fasádu opatřit ochranným nástřikem.

Čištění opláštění průmyslových hal a budov

Pomocí tlakové vody očistíme fasádu či opláštění vašich průmyslových hal a budov. Na průmyslových halách jsme schopni provést také čištění světlíků a střech. Můžeme tedy provést kompletní práce na jakékoli průmyslové stavbě.

Jak mytí fasád probíhá?

Nejprve nás prosím kontaktujte telefonicky, emailem případně odesláním formuláře uvedeného níže. Prosíme o popsání, o jakou činnost máte zájem. Domluvíme si s vámi prohlídku daného objektu. Po prohlídce a konzultaci vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku na provedení prací a časový rozvrh prací. V případě, že vám bude nabídka vyhovovat, zahájíme v domluveném termínu práce na vaší budově.

Veškeré práce provádíme s pomocí horolezecké techniky. Není tedy třeba montáž lešení či přistavení plošiny. Místo pod výkonem naší činnosti vždy řádně označíme pomocí informativních cedulí a také výstražnou páskou.

 

Napište nám co pro vás můžeme udělat