Mytí tlakovou vodou

Mytí tlakovou vodou je velmi často používáno i při výškových pracích. Například při tlakovém čištění fasád, tlakovém čištění střech, čištění konstrukcí nebo například čištění zanedbaných skleněných fasád.

Mytí tlakovou vodou u skleněných povrchů

Jako příklad je možné uvést realizovanou zakázku na čištění prosklené výtahové šachty. Jednalo se o výtahovou šachtu, která byla umístěna vně domu. Samotná kabina výtahu byla taktéž prosklená a tak cestující se po dobu cesty ve výtahu mohli kochat pohledem do okolí. Šachta jako taková nebyla dlouhou dobu čištěna. Výhled za jízdy tedy nebyl úplně perfektní.  Umýt skleněný povrch, který odolává vnějším povětrnostním vlivům jen speciálním přípravkem a stěrkou není úplně jednoduché. Zvláště pokud nebyl čištěný několik let. V tomto případě tedy na první mytí použijeme tlakovou vodu. Naši pracovníci pomocí horolezecké techniky (jinak to ani nebylo možné) nejprve nahrubo omyli vnější plášť šachty. Poté bylo již možné skleněné plochy šachty umýt běžným způsobem. Tlakové mytí je možné použít na celé skleněné fasády domů.

Tlakové mytí fasád.

Tlakové mytí různých druhů fasád ať již klasických, skleněných, plastových nebo z jiných materiálů. Naše společnost používá pouze profesionální stroje a přípravky. Mytí tlakovou vodou odstraní veškeré nečistoty z fasády. Veškeré práce provádíme s pomocí horolezecké techniky.

Tlakové mytí a čištění střech

Mytí tlakovou vodou

Mytí tlakovou vodou

Mytí tlakovou vodou odstraní ze střech nánosy špíny, mechy, saze a další nečistoty. Tento způsob čištění střech je nejenom že velice šetrný ale není třeba používání chemických přípravků. Naši pracovníci střechu vašeho objektu očistí do nejmenšího detailu včetně rohů, záhybů a oplechování. Mytí tlakovou vodou je vhodné jak pro stavby rodinných domů, tak také pro domy činžovní, střechy kostelů, historických budov nebo průmyslových areálů.

 

 

Tlakové mytí konstrukcí

Špína, nečistoty a ukládání usazenin se nevyhýbá ani různým konstrukcím. Není důležitá velikost ani umístění konstrukce, jelikož pro mytí konstrukcí používáme horolezeckou techniku. Tlakové mytí konstrukcí je šetrné, bez používání chemických látek. Touto technologií jsme schopni vyčistit různé záhyby a rohy tvořené na konstrukci.

Jak mytí tlakovou vodou probíhá?

Nejprve nás kontaktujte přes formulář, telefonicky nebo emailem. Popište nám předmět zakázky a místo realizace. V případě, že nebude třeba fyzická obhlídka projektu, pode domluvy vám zašleme cenovou nabídku. V případě, že bude nutná fyzická obhlídka objektu, přijedeme v domluvenou dobu na obhlídku a konzultaci k zakázce. Následně vám podle dohody zašleme nezávaznou cenovou nabídku včetně časového rozvrhu prací a možného termínu realizace.

 

Napište nám co pro vás můžeme udělat