Opravy střech

Naše společnost provádí v rámci výškových prací také opravy střech.
Opravy střech jsou vyhledávané zejména pokud jsou poničené například vichřicí prudkou přeháňkou při které střechu poničí kroupy a podobně.
Pokud u vás takováto situace nastala a stav vaší střechy je havarijní, nabízíme také službu „havarijní servis“ v rámci které odstraníme havarijní stav vaší střechy. Po odstranění havarijního stavu navrhneme optimální řešení opravy a v případě vašeho zájmu termín realizace.

Kdy je vhodná oprava střechy?

Oprava střechy je vhodná v případě, že porušení či poničení střechy není ve velkém rozsahu, střecha je celkově v pořádku a ještě mnoho let může být funkční. Není tedy třeba pořizovat střechu novou, ale je nutné části střechy opravit.

Jak probíhá oprava střechy?

Opravy střech Praha

Opravy střech Praha

Naši pracovníci se dostaví na smluvenou adresu v dohodnutý čas. Pokud neznáte rozsah poškození, nejdříve střechu zkontrolují. Na základě kontroly stavu vaší střechy doporučí následný vhodný postup opravy. Pokud je vaše střecha kompletní a jedná se tedy pouze o uvolněné části střechy, dojde k opětovnému připevnění střechy tak, jak byla připevněna původně.

V případě, že části střechy chybí zcela, je nejdříve nutné chybějící části střechy zakoupit. Po zakoupení chybějících částí střechy tyto části nainstalujeme dle parametrů daných výrobcem.

V případě, že je nutné části střechy demontovat a odstranit, zajistíme bezpečnou dopravu této střešní krytiny na zem tak, aby nevzniklo žádné nebezpečí ani škody na okolních objektech.

Jaké střechy opravujeme?

Opravujeme veškeré sklonité střechy (šikmé a strmé) na kterých se projevila vada. Nejčastěji jsou používány střešní krytiny z pálené tašky, betonové, plechové, střechy z asfaltového šindele.

Oprava střechy Praha 4

Oprava střechy Praha 4

Veškeré práce provádíme zlana to znamená bez použití plošin či lešení. Nezáleží tedy na výšce vašeho objektu. Pokud není možný přístup ze žebříku, naši pracovníci, kteří mají platnou mezinárodní certifikaci výškových prací IRATA 1 a 2 provedou opravu střechy pomocí horolezecké techniky. Místo pod výkonem naší činnosti řádně označíme výstražnými cedulemi a ohraničíme výstražnou páskou. Tím zajistíme upozornění pro osoby, které se nacházejí poblíž vašeho objektu, že na střeše probíhají výškové práce a opravy střech.

 

 

 

 

Napište nám co pro vás můžeme udělat