Čištění střech

Čistíme střechy rodinných domů, bytových domů nebo průmyslových staveb a hal. Střechy veškerých staveb podléhají časem nánosům špíny, ptačího trusu, začínají se na nich tvořit mechy a plísně. Zároveň se ve střešních krytinách mohou tvořit praskliny a póry, které jsou pro usazování mechů vhodné. Dochází tak k dalšímu postupnému porušování střešní krytiny. Nejen že nečištěná střecha vypadá vzhledově nehezky, pomalu ale jistě ztrácí svou funkčnost. Naše společnost se věnuje čištění střech jakýchkoli objektů.

Čištění střech rodinných domů

Střechy rodinných domů jsou nejčastěji z pálených tašek, betonových tašek, plechové, břidlicové či z dalších materiálů. Naše společnost vyčistí střechu vašeho rodinného domu pomocí horolezecké techniky a žebříků od všech nežádoucích usazenin. Po dokonalém vyčištění vaší střechy, střechu naimpregnujeme dle dohody vhodným prostředkem. Správně zvolená následná konzervace střechy zabrání další degradaci na velice dlouhou dobu.

Čištění střech bytových domů

Čištění střech

Čištění střech

V případě bytových domů je péče o střechu možná ještě důležitější než u domů rodinných. Bytové domy jsou ve větších městech a mohou podléhat více nánosům ptačího trusu, dále mají několik pater a vizuální kontrola střechy není tak snadná jako u rodinného domu. V místech kde jsou u bytového domu umístěné světlíky, může docházet ke shlukování ptactva. Taktéž jsou střechy bytových domů více namáhány spadem smogu a důsledky automobilové dopravy. Čištění střech bytových domů provádíme pomocí horolezecké techniky, tlakem studené či teplé vody, případně pomocí speciálních strojů. Místo v okolí bytového domu, na kterém budeme čištění provádět, vždy řádně označíme pomocí informačních cedulí a výstražné pásky. Zamezíme tak vstupu nepovolaných osob do blízkosti domu. Střechu vyčistíme řádně včetně všech rohů, a klempířských prvků. Po vyčištění dle druhu krytiny po dohodě s majitelem nebo správcem domu střechu naimpregnujeme pro její delší životnost.

Čištění střech průmyslových staveb

Průmyslové stavby ať již výrobní haly, skladovací prostory, garáže a jiné objekty, potřebují také čištění a impregnaci střech. Naše společnost je schopna vyčistit střechu na jakémkoli objektu bez omezení výškou, členitostí či spádem dané střechy.

Jak čištění střech probíhá?

Nejprve nás prosím kontaktujte telefonicky, emailem nebo prostřednictvím našeho formuláře. Popište nám stav a velikost vaší střechy a také adresu objektu. Navrhneme vám termín nezávazné schůzky, při které provedeme obhlídku objektu a doporučíme vhodný postup čištění střech právě vašeho objektu. Následně vám v domluveném termínu zašleme cenovou nabídku včetně časového harmonogramu prací. Pokud vám bude cenová nabídka vyhovovat, domluvíme se na zahájení činnosti. Obhlídka vašeho objektu, konzultace a následná cenová nabídka je samozřejmě poskytována zdarma.

Napište nám co pro vás můžeme udělat