Havarijní servis

Výškové práce havarijní servis

Co vše naše služba havarijního servisu obsahuje:

– Příjezd na místo v Praze  a Středočeském kraji (2 pracovníci)

– Prohlídka postiženého objektu a návrh okamžitého řešení

– 2 hodiny práce dvou pracovníků

– Doprava v ceně

– Odstranění havarijního stavu

– Konzultace na místě zdarma (není započítaná do časového pracovního limitu)

Případné uvedení do původního stavu/oprava dle dohody podle aktuálních časových možností.

Práce probíhají za denního světla.

Několik příkladů kdy se vám může hodit náš havarijní servis.

Jistě to znáte, co se nemůže pokazit, tak to se pokazí a je v podstatě jedno zda se jedná o věc fungující řadu let či instalovanou novinku sotva pár týdnů. Zkrátka se vám může stát nečekaná událost, která potřebuje okamžité řešení. Z tohoto důvodu poskytujeme službu HAVARIJNÍ SERVIS.

Z tohoto důvodu poskytujeme HAVARIJNÍ SERVIS práce ve výškách a to 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Pokud máte například uvolněnou střechu, kdy hrozí, že část střechy spadne nekontrolovatelně na zem, jsme tu pro okamžité řešení.

Uvolněná střecha,

střešní prvky či části. V těchto případech a zvláště při silném poryvu větru jsou tyto části budov nebezpečím pro okolí a je třeba urychleně jednat o zabezpečení a odvrácení případné nehody.

 Opadávající omítka.

Havarijní servis výškové práceMůže se stát a také se stává, že se na stěně vaší nemovitosti zcela nečekaně objeví opadávající omítka, která může zranit například chodce či osoby, pohybující se v blízkosti vaší nemovitosti. Je vhodné ji tedy kontrolovaně a v nutném rozsahu odstranit tak aby nehrozilo nebezpečí. Naši pracovníci zabezpeční místo pod vasádou a kontrolovaně opadávající části omítky odstraní tak aby nebezpečí pominulo.

 

Uvolněné reklamní prvky či bannery

mohou představovat velké nebezpečí. Je třeba tyto prvky bud zajistit, případně kontrolovaně dopravit na zem tak aby nebezpečí zřícení již nehrozilo.

Ucpané okapové žlaby

jsou poměrně častým zdrojem potíží. Pokud se vám stane, že okap přetéká tak vám nejenom poškodí fasádu vaší nemovitosti, ale také může poškodit okna, může tak zatékat do jednotlivých bytových jednotek a bude docházet k dalšímu poškození vaší nemovitosti. Naši pracovníci žlaby vyčistí a v případě potřeby také svod. Žlaby bývají najčastěji ucpané listím, mechem nebo uhynulým ptactvem.

 

Havarijní stav komínu,

kdy komín hrozí zřícením. V tomto případě provedeme kontrolované postupné rozebrání komínu a dopravení jednotlivých částí na zem tak aby nebezpečí již nehrozilo.

 

 

Poškozená fasáda domu.

Pokud máte například plastovou fasádu domu a silný vítr způsobí její uvolnění, je třeba ji neprodleně zajistit tak, aby nedocházelo k dalšímu poškození, případně stržení celé fasády.

Vybrali jsme několik případů, kdy vám náš havarijní servis práce ve výškách pomůže rychle a profesionálně.

Kontaktujte nás na telefonu: +420 777 008 076, 777 008 960

Kontaktujte nás na e-mailu: info@zlana.cz